Zazwyczaj kiedy myślimy o maszynach przesiewających i rozdrabiających, to mamy przed oczami obraz żwirowni albo kopalni. Jednak pamiętajmy, że takie maszyny potrzebne są również w sortowniach odpadów, gdzie jedne materiały muszą być oddzielone od drugich, a dodatkowo te w większych rozmiarach muszą być jeszcze w odpowiedni sposób rozdrobnione, aby mogły się zmieścić w finalnym zbiorniku. To oznacza, że warto zobaczyć, co może zaoferować rozdrabniacz wolnoobrotowy Tds 820.

Sprawdzi się perfekcyjnie

Jeżeli zastanawiamy się, czy powinniśmy wybrać rozdrabniacz wolnoobrotowy Tds 820, to warto zdawać sobie sprawę z tego, że świetnie poradzi sobie on z odpadami komunalnymi i przemysłowymi. To dlatego, że za jego sprawą nie będziemy mieli problemów z tym, aby rozdrobnić niewielkie odpady drewnopodobne, jak i również takie wielkogabarytowe. Dodatkowo warto podkreślić, że konstrukcja takiej maszyny jest przygotowana w taki sposób, aby była ona zabezpieczona przed przeciążeniami na wale, dzięki czemu cięcie jest lepsze i dokładniejsze.

Sami go zaprogramujmy

Bardzo ważne może się dla nas okazać to, że rozdrabniacz wolnoobrotowy Tds 820 posiada specjalny program, dzięki któremu będziemy mogli sami ustawić odpowiednie konfiguracje, decydując jakie mamy wymagania, jaki stopień rozdrobnienia nas interesuje oraz jak powinien pracować, abyśmy mieli pewność, że ta praca będzie maksymalnie zoptymalizowana i wydajna. Jeśli będzie nas to interesowało, to możemy także skorzystać z dodatkowej opcji jaką daje nam rozdrabniacz wolnoobrotowy Tds 820, a którą jest taśmociąg z magnesem, co pozwoli nam oddzielić metalowe elementy od pozostałych odpadów, które zostaną na niego wysypane. Warto więc zobaczyć, co konkretnie może nam zaproponować taki rozdrabniacz i zastanowić się, czy będzie miał on u nas zastosowanie.

Możliwość ustawienia jego pracy odpowiednio pod nasze potrzeby może sprawić, że nasza praca przy takim rozdrabniaczu będzie znacznie łatwiejsza i będziemy mogli zrobić w krótkim czasie dużo więcej niż dotychczas. Warto zobaczyć co oferuje taki rozdrabniacz i jak prezentuje się jego program, bo wówczas łatwiej będzie nam go porównać z innymi maszynami tego typu i zdecydować, czy to jest właśnie to, czego szukaliśmy. Taki rozdrabniacz poradzi sobie świetnie z każdym materiałem, a to oznacza, że świetnie sprawdzi się przy rozdrabnianiu odpadów, które mogą być bardzo zróżnicowane.

https://ewpa.pl/sprzedaz/terex-cranes/zurawie-demag-gasienicowe/zuraw-gasienicowy-demag-cc-8800-1.html czujniki ntc

By Kacper