Obok hasła Expochem z całą pewnością obojętnie nie przejdzie żaden z szanujących się przedstawicieli przemysłu chemicznego. Te Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, które miejsce mają w Polsce.

Targi te są źródłem specjalistycznej wiedzy, dającym mnóstwo informacji z branży chemicznej. To jednocześnie znakomite forum wymiany doświadczeń, które gromadzi zarówno polskich, jak i zagranicznych liderów rynku oraz wszelkiego rodzaju specjalistów z zakresu przemysłu chemicznego.

Tegoroczne Targi Expochem organizowane są już po raz ósmy. Rokrocznie są one organizowane przy współpracy oraz pod patronatem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Poprzez rolę, jaką impreza ta odegrała na przestrzeni kilku lat, możemy powiedzieć, iż na stałe zapisała się ona w kalendarz najważniejszych polskich imprez gospodarczych. Dzięki temu podczas targów Expochem prezentowana jest oferta na licznych stoiskach, organizowane są konferencje tematyczne, pokazy, warsztaty, wszelkiego rodzaju dyskusje i biznesowe spotkania, a także okazję do zaprezentowania się mają różnorodne firmy przemysłu chemicznego.

automaty do bram segmentowych patery jednorazowe

By Kacper