W ostatnich latach prawdziwą furorę w europejskim i światowym futbolu robią Hiszpanie. Chodzi tutaj zarówno o rywalizację pomiędzy klubami piłkarskimi, jak i o poziom reprezentacyjny. Po wielu latach posuchy, Hiszpanie doczekali się wreszcie złotej generacji piłkarzy, którzy w ostatnich latach wygrywają praktycznie wszystko.

Seniorska reprezentacja wygrała ostatnie trzy największe piłkarskie imprezy i jest jednym z największych faworytów do wygrania tegorocznego mundialu. Do tego trzeba jeszcze dodać tryumfy reprezentacji juniorskich – praktycznie w każdym roczniku osiągają one znaczące sukcesy. Również hiszpańskie kluby nie mogą narzekać na brak osiągnięć w ostatnich latach.

Chodzi tutaj głównie o Real Madryt oraz FC Barcelonę, do których ostatnio dołączyło również Atletico Madryt. Są to absolutne potęgi klubowej piłki, które mają w swoich szeregach wielu Hiszpanów (szczególnie w Barcelonie gra wielu reprezentantów kraju z Półwyspu Iberyjskiego). Ciekawe czy w następnych latach Hiszpanie nadal seriami będą zdobywać rozmaite trofea piłkarskie?.

https://gog-eyewear.pl/pl/search/index/category/208 wrotki sklep niecodzienni.pl

By Kacper